Ish-banorja e BBVA, Diola Dosti e bën publike lidhjen me biznesmenin kosovar

Biznesmeni dhe menaxheri i disa këngëtarëve më parë, Erolld Belegu ka postuar sonte disa foto në Instastory ku ka zyrtarizuar lidhjen e tij me dietologen dhe blogeren Diola Dosti.

Erolldi fotot i ka postuar në InstaStory.

Fillimisht ai ka postuar një fotografi ku shihet dora e Diolës dhe e tij si të lidhur dhe mandej një fotografi tjetër ku Diola e përqafon atë derisa lart fotografisë shkruan: Thjesht Lumturi.

Kujtojmë se Diola përpos nutriciste dhe dietologe është edhe blogere, derisa vitin e kaluar ajo mori pjesë në Big Brother VIP Albania.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights