Heidi dhe Romeo dolën në publik dhe shuan kureshtjet 

Dy finalistet e Big Brother Albania, Heidi Baci dhe Romeo Veshaj, janë parë në koncertin madhështor të Alban Skenderajt, më të dashuruar se kurrë.

Ata dolën në publik dhe shuan kureshtjet për një krisje të mundshme, shkruan IndeksOnline.

Pas koncertit në “Air Albania’, dyshja vazhdoi në klub ku Romeo së bashku më këngëtarin, Elgit Doda përformuan.

Ndërsa, Heidi u shfaq në pranin e tij.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights