‘Godet’ ish-misi Arbnora Ademaj, tregon se çfarë i ndodhi në takimin me Mehmet Kosovën

Këtë të diel në emisionin Kojshia Show, të ftuar ishin ish-miss Kosova, Arbnora Ademaj, e cila po shkëlqen në serialet turke, hipnoterapeisti Ilir Ferizi, si dhe Salih Salihu, babai i fituesit të Big Brother Vip Kosova, Lumbardh Salihut.

Ish mis Kosova, Arbnora Ademaj, ka treguar për takimin e saj me aktorin e njohur turk, Kenan İmirzalıoğlu, i njihur si Mehmet Kosova.

Ajo ka treguar se ai kishte komente interesante për popullin e Kosoves.

Për të mësuar më shumë, shikoni videon e më poshtme nga minuta 11:00:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights