Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën

Visar Dermaku, i njohur me emrin artisti Gani Germia ka bërë një deklaratë për ish menaxhmentin e tij.

Ai në një video në Instagram ka folur për Naser Qelin, i cili sipas tij e ka prerë në besë.

“Shumë dashni kam me gëzu për familjen Gashi se janë burra e ai nuk është burrë hiq, ai është një prej njerëzve më të ligë qe kam njoft, 24 orë kohë ka për me m’thirr edhe me e prish kontratën”, ka thënë ai.

E i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i Naserit duke thënë që Gania din vetëm të ofendoj dhe se kontrata është prishur në momentin që vetë ai i ka fshirë projektet e tij.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights