Florian Tufallari sapo ka lansuar një super këngë të titulluar ”xhan o xhan”

Pas hiteve te njëpasnjëshme Florian Tufallari vjen edhe me një tjetër hit te titulluar ‘’Xhan o Xhan.

Bashkëpunëtorët e tij janë: Music Sardi Mneri Lyrics, Deyzoh Sax. Adi Sybardhi Solo, Ilir Tironsi, Alsked Rrenja, etj.

Gjatë karrierës dhjetëvjeçare ka sjellë shumë bashkëpunime me këngëtarë te skenës muzikore si: Ramadan Krasniqi, Bardhi, Aida Doçi, Landi Roko etj,

Florian Tufallari është i angazhuar nëpër mbrëmje rinore dhe ahengje të shumta familjare.

Më poshtë mund te dëgjoni këngën e re:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights