Fjolla Morina me akuza të tjera për ish-bashkëshortin, e quan borxhli dhe kriminel

Këngëtarja Fjolla Morina ka hedhur sërish akuza të forta ndaj ish-bashkëshortit të saj, Fisnik Syla.

Ajo ka zgjedhur platformat sociale për të ndarë me ndjekësit e saj një video ku analisti politik Milaim Zeka akuzon ish-partnerin e Morinës për një borxh të pashlyer.

Videoja e postuar në InstaStory të Fjollës vjen me një mesazh të qartë dhe provokativ: “Shiheni e mësoni ju mediat që e merrni nëpër intervista”, duke i drejtuar kështu gishtin akuzues mediave që, sipas saj, janë duke i dhënë hapësirë një personi që ajo e konsideron të papërshtatshëm për të tillë vëmendje.

Por akuzat e saj nuk përfundojnë me kaq. Në një InstaStory të mëpasshëm, këngëtarja e famshme për këngët si “FB” nuk nguroi të etiketojë ish-burrin si “kriminel”, duke iu drejtuar mediave me një ton kritik: “Ju mediat që merreni me një kriminel, e e thirrni nëpër emisione sojin e tij”.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights