Eskalon Edona, e lagë me ujë Shqipen gjatë një debati të ashpër

Një debat tejet i ashpër është zhvilluar sot mes dy konkurrenteve të formatit më të famshëm në vend “Big Brother VIP Kosova 2”.

Bëhet fjalë për Shqipen e Edonën, dyshja e cil dukej se gëzonin raport të mirë me njëra-tjetrën.

Debati nisi qysh në mëngjes, teksa nuk munguan edhe akuzat. Pas një afrimi fizik që Shqipja ia bëri Edonës, kjo e fundit doli nga kontrolli ku dhe e lagu të njëjtën me ujë.

@blerando_shqipe edoma e sulmom shqipem me shishe dhe pretendon se shqipja e selmoi #blerandobigbrother #blerando #shqipehysenaj #blerandoshqipe #bigbrother #fypシ゚viral #viralvideo #bigbrotherkosova #pageforyou_🔥 #lovelove #foryoupage #lovelovelove #shqipeblerando ♬ original sound – B&Sh

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights