Engjëllusha e Shyhretes i jep fund beqarisë, shikoni sa e lumtur duket në krah të fejuarit

Artistja e njohur shqiptare dhe njëkohësisht e bija e Shyhrete Behlulit, Engjellushe Salihu i ka dhënë fund beqarisë.

Në media po flitet se ajo po fejohet me një djalë të quajtur Mërgim Riza, i cili jeton dhe punon në Zvicër.

Ceremonia ishte mjaft private dhe pa praninë e kamerave.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights