Emisioni “n’mal A n’det” rikthehet në ekranin e ATV-së nga 15 korriku

Pas suksesit të jashtëzakonshëm të sezonit të kaluar, emisioni “n’mal A n’det” do të rikthehet në ekranin e ATV-së duke filluar nga data 15 korrik.

Ky emision, që do të transmetohet çdo ditë nga e hëna në të premten në orën 21:00, do të drejtohet nga moderatorët e njohur Robert Bojaj, Kaltrina Mikushnica, Enur Pakashtica, Vlera Jusufi, Jusuf Islami, Emira Kika dhe Jeta Povataj.

Edhe këtë vit, “n’mal A n’det” do të ketë materiale interesante të përgatitura nga gazetarët e ATV-së, mysafirë në studio, muzikë, rrëfime personale dhe jo vetëm.

Ky program rekomandohet për të gjitha moshat.

Për ata që nuk mund ta shikojnë gjatë kohës së transmetimit të rregullt, emisioni do të transmetohet drejtpërdrejt edhe në YouTube, si dhe në pjesë të shkurtra në rrjetet e tjera sociale, si Facebook, Instagram dhe TikTok.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights