Edona fut në siklet Robertin: Do lidhesha me ty, por kam dëgjuar qe e ki të vogël!

Ish-finalistja e “Big Brother VIP Kosova”, Edona James së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Robi Plaket Kur Don Vet”, ku ka folur më shumë rreth eksperiencës së saj në BBV.

Ajo u shpreh se ka menduar që të lidhet me të, por ka ndërruar mendje sepse dëgjoi se e ka shumë të vogël organin gjenital.

Komenti i Edonës vuri në siklet Robertin i cili u skuq i gjithi, ndonëse e kaloi këtë situatë të sikletshme duke e pyetur ish-banores se në një marrëdhënie seksuale a është më e rëndësishme madhësia apo përvoja.

Pjesë nga intervista:

Edona: Seriozisht je edhe live shumë i bukur, nuk ka faj Nora Istrefi se është martuar me ty.

Ti shumë shpesh i ndërron femrat thash hajt ta provoj këtë Robertin, por dëgjova se e ke shumë të vogël dhe ndërrova mendje.

Roberti: A mendon se madhësia kryen punë më shumë apo teknika dhe përvoja?

Edona: Përvoja të mëson çdo gjë.

A ma beson se që kur kam dalë jashtë akoma s’kam bërë gjë me asnjeri, sepse unë i zgjedh.

Roberti: Unë jam 46-vjeç dhe më ka ra me ndërruar femra por pastaj më është dashur të bëj një operacion.

Të gjithë zvogëlojnë hundën dhe unë kam zvogëluar organin gjenital.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights