E tepron: Shaq Rrota bënë vallëzim të nxehtë me valltaren e njohur – shikoni çfarë ndodh

Këtë të diele, mysafir në emisionin Kojshia Show, ishin: Shaq Rrota, Adem Selman Shala, dhe Koreografi i njohu shqiptar, Andi Murra.

Shaq Rrota edhe kësaj radhe ka befasuar të gjithë me vallëzimin e tij sensual, që bëri me valltaren e njohur të grupit të Andi Murrës.

Për ta pare këtë moment, ndiqeni emisionin më posht.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights