32.7 C
Pristina
E shtunë, 22 Qershor, 2024

“E mira s’do fjalë’, Violetë Kukaj e kënaqur me ndryshimet e mëdha në pamje

Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend.

Ajo tashmë është shumë aktive edhe me projekte të reja muzikore, raporton gazeta10.

Krahas muzikës, Violeta është goxha aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga me të ndryshmet.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet nga salloni i ondulimit. E grimosur bukur dhe me flokë të rregulluara mirë, Violeta po shkëlqen në këtë pamje.

Edhe pse i ka mbushur 52 vjet, këngëtarja pas ndërhyrjeve që ka bërë po duket si çikë e re.

“E mira s’do fjalë’, ka qenë përshkrimi që Violeta i ka bërë kësaj fotografi.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights