Burri i Shkurte Fejzës: Sot u lirova nga spitali, falë Zotit shpëtova pa pasoja të rënda

Hajrush Behluli, burri i këngëtares Shkurte Fejza u godit nga një veturë të premten në Prizren.

Ndërkaq, sot ai për herë të parë ka folur pas aksidentit të ndodhur.

Ai tha se “falë zotit ka shpërtuar pa pasoja të rënda”.

Behluli theksoi se sot u lirua nga spitali, derisa tha se gruaja dhe fëmijët kishin përjetuar skena të dhimbshme.

“E mendoj sa vlerë të madhe ka të jesh mes njerëzve tu e të mos lodhesh për asgjë veq shëndetit. Ju faleminderit për kujdesin, thirrjet, vizitat dhe gjithçka që keni bërë në përkrahjen time dhe të familjes. Uroj që mos ta përjetojë askush të keqen. Zoti ju ruajtë e ju bekoftë kudo që jeni”, tha ai.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights