Bukuroshja e Gecjan Fashion Group shkëlqen në mbrëmjen më të madhe Gala në Stamboll

Miss Shqiptarja në Botë, Dea Grosha, ka shkëlqyer në tapetin e kuq dhe në skenën e “Best of Europe Awards 2024” të mbajtur në Pallatin Mbretëror në Stamboll.

Në këtë mbrëmje gala, në skenë doli Dea Grosha, e cila mori vëmendjen e të gjithë të pranishmëve, të cilët nuk i kursyen duartrokitjet e shumta për bukuroshen nga Prizreni.

Vitin e kaluar Dea u zgjodh “Miss Shqiptarja në Botë 2023” në një mega spektakël të realizuar nga Gecjan Fashion Group me producent Ilir Geci.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights