BOOM! Afrona dhe Blero bëhen bashkë

Javën e shkuar, Prive konfirmoi ndarjen përfundimtare të Bleros me “bejbin”, Ana Sylejmanin.

Burime tona folën se ai është parë në Zurich të Zvicrës dhe më në fund, kuptohet për çka.

Këngëtari do të jetë pjesë e një interviste në podcast-in e Afrona Dikës, ish-bashkëshortes së tij.

Në një lëvizje krejt të paparashikueshme, ish-çiftin janë bërë bashkë.

“Pas dy viteve”, shkruhet në promon paralajmëruese me shumë emocione.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights