Befason babai i Lumbardhit: Ja Çfarë do të bëja nëse djali i im nuk do ta fitonte Big Brother-in

Këtë të diel në emisionin Kojshia Show, të ftuar ishin ish-miss Kosova, Arbnora Ademaj, e cila po shkëlqen në serialet turke, hipnoterapeisti Ilir Ferizi, si dhe Salih Salihu, babai i fituesit të Big Brother Vip Kosova, Lumbardh Salihut.

Në këtë emision, Salih Salihu, tregoi se çfarë do të bënte nëse djali i tij Lumbardhi nuk do ta fitonte Big Brother-in.

Për të mësuar më shumë, shikoni videon e më poshtme nga minuta 100:13:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights