Armendi e Aida shfaqen në 40 vjetorin e lidhjes, duken krejt ndryshe

Aida e Armendi janë çifti i famshëm i skenës sonë muzikore.

Artistë të konfirmuar e dëshmuar, të cilët një jetë të tërë ja kanë dedikuar muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Çift në jetë e shumë shpesh edhe në skenë, Armendi e Aida janë bashkë prej 40 vitesh dhe këtë përvjetor kanë vendosur të sjellin një foto.

Pas disa vitesh shkëputje nga jeta publike, çifti duken kështu.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights