Arjola Demiri mbulohet për Bajram, shkëlqen në shoqërinë e dy vajzave të saj

Aktorja e njohur, Arjola Demiri ka vendosur që të urojë festën e Fitër Bajramit në një formë të veçantë.

Përmes fotove të shumta të cilat i shpërndau në llogarinë e saj në Instagram, Demiri vendosi që në këtë ditë të shenjtë të vendoste një shami.

Krahas fotografive të cilat i ndau në llogarinë e saj, aktorja përcolli gjithashtu edhe një mesazh domethënës.

“Me fat Bajramin. Agjërim të pranuar, begati, mirësi dhe vetëm lumturi gëzofshi”, ishin fjalët që zgjodhi ajo për të uruar njerëzit në këtë festë.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights