Arbër Krasniqi publikon këngën ‘Nan’ në Ditën e Gruas

Arbër Krasniqi ka publikuar këngën më të re të titulluar “Nan”.

Kjo këngë plotë emocion e dhembshuri, flet për një dialog në mes të një fëmije të palindur dhe nënës.

Tekstin e këngës e ka shkruar Vlersina Islami Kryeziu. Ndërsa kompozimin, orkestrimin, miksimin dhe masterin i ka bërë vet këngëtari, Arbër Krasniqi.

Ne kitarë luan Leonard Canhasi ndërsa në bateri Vullnet Krasniqi.

Klipin e këngës e ka realizuar “Anderrfilms” ndërsa skenarin dhe regjinë e tij e ka bërë Arberi.

Kënga është një projekt i mbështetur nga Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit (MKRS).

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights