A e keni vënë re? Ja veprimi që Luana Vjollca bën në çdo program pavetëdije!

E njohur si një nga moderatoret më të dashura, plot energji dhe shumë solare, ajo na ka lënë një boshllëk këto kohë sa herë duam të shohim një spektakël të bukur.

Megjithatë, falë fansave të shumtë në numër që Luana ka, rrjetet sociale janë plot me episode nga më të ndryshmet të spektakleve të realizuar nga Luana, duke na nxjerrë pak le të themi mallin për të në ekran.

Një prej këtyre videove, nuk i ka shpëtuar as moderatores, e cila vuri re edhe një detaj ose zakon më mirë të themi të saj, shumë të lezetshëm.

Duket se sa herë Luana niste puntatën e një spektakli, kur hynte në skenë përshendeste gjithnjë me dorë dhe për koeçidencë, lëvizjen e dorës e ka bërë gjithmonë njësoj.

Nuk e dimë nëse edhe juve iu kishte shpëtuar kjo gjë, por për ne ishte shumë e bukur.
Ah se mos harrojmë, edhe të qeshurat e saj në spektakle janë momente epike më vete!

Shiko videon:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights