23 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Lajm i hidhur: Ndërron jetë i riu, Arlind Gashi

Një rast i rëndë e ka goditur familjen Gashi nga fshati Atmaxh në Prizren.

Djali i tyre, Arlind Gashi, ka ndërruar jetë duke i lënë familjarët me dhimbje të madh.

Për rastin kanë njoftuar familja dhe miqtë e të ndjerit, sikur një më poshtë:

Të dashur Familja Gashi!

Me dhimbje të thellë mora lajmin për humbjen e Arlind Gashit. Nuk kam fjalë për të përshkruar sa shumë më trishtoi ky lajm. Dua t’ju shpreh ngushëllimet e mia më të sinqerta gjithë familjes Gashi !

ARLINDI ishte një person i mrekullueshëm, dhe kujtimet e bukura me të do të mbeten gjithmonë në zemrat tona. Shpresoj që të gjeni forcë dhe ngushëllim në këtë kohë të vështirë, duke kujtuar momentet e lumtura që keni kaluar bashkë.

Ju dërgoj ngushëllimet më të përzemërta dhe ju uroj që Zoti t’ju japë forcë dhe qetësi.

Me ngushëllime të thella

PUBLIKIMET E FUNDIT

Moti sot

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights