13.4 C
Pristina
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Labinot Tahiri iu çon ujë e ushqime kosovarëve që u bllokuan në kufirin Kroaci-Serbi

Këngëtari Labinot Tahiri, iu ka dërguar ujë e ushqime kosovarëve që u bllokuan në kufirin Kroaci-Serbi.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ai përmes një video të cilën e ka postuar në rrjete sociale.

Artisti njoftoi se ka fjetur në Kroaci, dhe siç shkroi ai “ishte e pahijshme nga ana ime të kaloja pa u kthyer me i përshendet qytetarët të cilët janë ndaluar që sa orë në kufirin Kroaci-Serbi”.

Labi tutje tha se ka bërë edhe veprime të tjera, por ato nuk i ka bërë të ditura.

Lexoni postimin e plotë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights