Humanisti Halil Kastrati së bashku me birin e tij Uwesin, sot festojnë ditëlindjet e tyre

Sot është ditë e veçantë për humanistin Halil Kastraiti.

Hoxha i njohur në të gjitha trojet shqiptare, sot feston ditëlindjen e tij, shkruan Jepi zë.

Mirëpo kjo ditë bëhet edhe më e rëndësishme pasi po në këtë datë, ditëlindjen ka edhe biri i tij, Uwesi.

Përmes një postimi, Kastrati ka falenderuar të gjithë ata që e kanë uruar atë dhe të birin.

Postimi i plotë:

Ne te dy sot e kemi ditelindjen 😊

Faleminderit shume per Urimet tuaja

Zoti, kurre mos ju humbte! 🤲

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights