Hetem Ramadani: Hashim Thaçi e nënshkroi Asociacionin, jo Albin Kurti – Albini se ka qare pa e bo, ja pse

Këtë të diel, mysafir në emisionin Kojshia Show ishin, Hetem Ramadani, që ndryshe njihet për aplikimin e mjekësisë alternative, si dhe biznesmeni, pronari i KFC-së, njëherësh edhe kryetari i bordit të Prishtina Mall, Fatmir Zymberi.

Hetem Ramadani, në këtë emision foli edhe për Asociacionin e komunave më shumicë serbe, për të cilin tha se atë e ka bërë Hashim Thaçi dhe se, sipas tij, Albin Kurti nuk ka pasë qare pa e pranu.

Më shumë detaje i gjeni në emisionin e plotë në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights