Grabitje e armatosur në Prishtinë, plagoset një polic dhe njëri nga të dyshuarit për grabitje

Një grabitje e armatosur ka ndodhur në orët e pasdites në Prishtinë në një këmbimore.Për rastin që ka ndodhur në lagjen “Tophane”, sipas informacioneve të Tëvë1, është plagosur një polic dhe njëri nga të dyshuarit për grabitje, i cili ka qenë i armatosur është plagosur dhe më pas është arrestuar.

Policia e Kosovës ende nuk ka dhënë informacion zyrtar për rastin.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights