Fluturon mbi rreth-rrotullim dhe përplaset në shtyllë: Shikoni momentin e aksidentit të tmerrshëm në Veternik

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur të dielën në Prishtinë e ku një veturë ka përfunduar në një pompe të derivateve.

Vetura e Volkswagen Golf 7, e ka goditur shtyllën e një pompe derivatesh në Veternik dhe në bazë të fotografive të publikuara ajo është dëmtuar mjaft shumë.

E tashmë grupi “Marakli t’kerreve” ka publikuar një video nga momenti i aksidentit.

Pamje të veturës dhe video nga momenti i aksidentit.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights