E dhimbshme: Vdes veterani i UÇK-së nga Carralluka e Malishevës

Ka ndërruar jetë ish- veterani i UÇK-së Osman Krasniqi nga Carralluka e Malishevës.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët e të ndjerit.

Njoftimi:

Lajm i dhimbshëm ikja kaq e hershme kushë! Jeta u tregua e padrejt pas lufte me ty e kështu neve na mbetët ti kujtojmë edhe dhimbjët edhe të qeshurat e ditëve me të lavdishme të luftës që i kaluam bashkë disa muaj! Ishe njeri, prind kushëri e shok i mirë!

Qoftë i përjetshëm kujtimi për ty Osman!
Ngushëllime familjës, shokëve dhe miqëve!

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights