Bora e madhe, kamioni kthehet për 180 shkallë – dy aksidente të njëpasnjëshme në autostradën serbe në kufirin me Kroacinë

Disa përplasje kanë ndodhur në autostradën serbe nga Beogradi në kufirin me Kroacinë, shkruan Reporteri.net.

Problemet në qarkullim janë shkaktuar nga sasia e madhe e borës dhe erërat e forta me stuhi.

Ka akull në rrugë.

Siç raportohet, në njërin aksident kamioni është kthyer 180 gradë, ndërsa në të dytin, që ka ndodhur vetëm 500 metra nga i pari, janë përplasur dy vetura.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights