Plaku që do Hashim Thaçin tenton ta rrahë bablokun që do Albin Kurtin, ai ik nga emisioni – Ja çfarë ndodh

Këtë të diel, mysafire në emisionin Kojshia Show ishin tre të moshuar, simpatizantë të partive të ndryshme, Rrushe Qorraj si simpatizante e LDK-së, Adem Shala i PDK-së dhe Shukri Retkoceri i VV-së.

Ata, në këtë emision patën debat të ashpër në mes vete, ku në një moment eskaloi situata e për pak sa nuk u përleshen fizikisht për partitë e tyre politike!

Më shumë detaje i gjeni në emisionin e plotë në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights