Nxehet Plaka: Un i q.. nanën pi birra edhe në emision s’ka kush që me ndalë

Këtë të diel, mysafire në emisionin Kojshia Show ishin tre të moshuar, simpatizantë të partive të ndryshme, Rrushe Qorraj si simpatizante e LDK-së, Adem Shala i PDK-së dhe Shukri Retkoceri i VV-së.

Rrushe Qorraj, në këtë emision tregoi se i pëlqejnë birrat, madje tha se nuk guxon askush ta ndalojë për këtë.

Më shumë detaje i gjeni në emisionin e plotë në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights