Moderatori i provokon pleqtë: Ligji është tu u ba që kush e tradhton burrin e gruan ka me shku në burg – Babloku e befason më përgjigjen – Ja çfarë i thotë

Këtë të diel, mysafire në emisionin Kojshia Show ishin tre të moshuar, simpatizantë të partive të ndryshme, Rrushe Qorraj si simpatizante e LDK-së, Adem Shala i PDK-së dhe Shukri Retkoceri i VV-së.

Në këtë emision, moderatori provokoi mysafirët duke iu thënë se Ligji është tu u ba që kush e tradhton burrin e gruan ka me shku në burg, ndërsa reagimi i Shukri Retkocerit ishte epike.

Më shumë detaje i gjeni në emisionin e plotë në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights