Ende s’ka filluar shitjen, BMW X3-shi i ri kapet në foto

Një BMW X3 i përditësuar pritet më vonë këtë vit. Ndërkohë një fotografi e modelit të ri është publikuar vjedhurazi në internet.

Fotoja duket se është dalë nga një video e marketingut e krijuar nga prodhuesit e automjeteve.

BMW i ri pritet të ofrojë opsione motori me katër dhe gjashtë cilindra, ndërkaq do të ofrojë edhe modele hibride ose PHEV.

iX3 tërësisht elektrik do të lansohet më vonë. Prodhuesi i automjeteve e paralajmëroi SUV-in elektrik në fillim të vitit 2024.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights