Daily Archives: Sht 22, 2023

spot_imgspot_img

Zija Rexhepi merr drejtimin si drejtor i ATV-së

Gazetari dhe prezantuesi i njohur, Zija Rexhepi, është emëruar drejtor i ATV-së, televizionit më të madh në vend. Rexhepi sjell në rolin e tij të...