Daily Archives: Maj 8, 2023

spot_imgspot_img

Inteligjenca Artificiale ka hakuar sistemin operativ të qytetërimit njerëzor

Nga Yuval Noah Harari Kompjuterët e tregimit do të ndryshojnë rrjedhën e historisë njerëzore, thotë historiani dhe filozofi. Frika nga Inteligjenca Artificiale (AI) e ka ndjekur...
Verified by MonsterInsights