Daily Archives: Sht 2, 2020

spot_imgspot_img

Ardhja e shqiptarofobëve

Nga Blerim Latifi Në fillim erdhën turqit dhe na thanë: Bëhuni turq, se po mbetët shqiptarë flakët e xhehnemit do t’iu përvëlojnë, këndej dhe andej...
Verified by MonsterInsights