archive5 Shtator, 2019 - 22:22

ShowBiz

Kampionja Geta Beqa i bashkohet PDK’së

Kampionja botërore e fitnesit, Geta Beqa, i është bashkuar Partisë Demokratike të Kosovës. Kryetari i kësaj partie, Kadri Veseli, në takimin mirëpritës tha se “Geta dhe PDK s’i kanë problem peshat e rënda”, njofton Klan Kosova. “Kampionia Botërore në “World Well Fitness” dhe “Victory Overall Wellness in the World”, Geta...
Sporti

Në prag të ndeshjes me Çekinë publikohet kënga e re e “Dardanëve”

Në prag të ndeshjes me Çekinë, ashtu edhe siç ishte premtuar më parë tifo-grupi Dardanët, kanë sjellur këngën e re. Kënga është një përpunim i rock-grupit legjendar "Lindja", transmeton Korrespodenti Poashtu vlen të cekët se tifo grupi ‘Dardanët’ kanë marrë vendim që t’i ndajnë 50 bileta falas për gjininë femërore...
Lajme

Prokuroria del me detaje për tragjedinë në Lagjen e Spitalit

Prokurori i rastit Ilaz Beqiri ka thënë se dyshohet se tre persona janë përfshirë në të shtënat me armë zjarri në “Mati 1”, sot në Prishtinë. “Dy persona janë arrestuar më herët, ndërsa edhe një person i cili ka qenë i plagosur dhe ndodhet në Klinikën Emergjente, dyshohet se ka...
Lajme

LDK-ja e kandidon vajzën e Gani Gecit për deputete

Lidhja Demokratike e Kosovës ka vendosur në listën e emrave që do të garojnë për deputetë në zgjedhjet e 6 tetorit, edhe Marigona Gecin, vajzën e madhe të aktivistit të LDK-së, Gani Geci. Kështu bëjnë të ditura burime të Gazetës Express brenda partisë që drejtohet nga Isa Mustafa. Marigona Geci...
Lajme

Përleshja fizike që i parapriu vrasjës me armë

Një mosmarrëveshje për çështje pronësore dyshohet të ketë qenë arsyeja e konfliktit mes disa personave në lagjen e spitalit ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën rëndë tre persona të tjerë. Insajderi ka siguruar fotografi nga përleshja paraprake nga ku shihen tre persona duke u përleshur fizikisht mes...
1 2 3 5
Page 1 of 5