Tech

Momenti kur eskalon situata në Fadil Vokrri, tifozët e Shkupit përleshën me sigurimin e stadiumit

Pas përfundimit të ndeshjes mes Ballkanit dhe Shkupit, në Stadiumin Fadil Vokrri, ka eskaluar situata, raporton Gazeta Infokus. Tifozë të pakënaqur e të frustruar të Shkupit janë përleshur me sigurimin e stadiumit.