archiveZhduket

Lajme

Zhduket 14-vjeçarja në kryeqytet, e ëma jep alarmin

Një nënë 34-vjeçe nga Tirana ka denoncuar në Polici se ka humbur vajzën e saj 14-vjeçare. E ëma ka kallëzuar në komisariatin e policisë se, 14-vjeçarja B.Ç është larguar nga banesa dhe nuk ka dhënë asnjë informacion se ku po shkonte. Policia ka nisur kërkimet për gjetjen e minorenes. Njoftimi...
Lajme

Zhduket një grua

Një grua nga komuna e Shtimës është zhdukur qysh para katër ditëve dhe ende nuk dihet për fatin e saj. Familjarët e kanë njoftuar edhe policinë për rastin në fjalë. “Ankuesi shqiptar, ka informuar se bashkëshortja e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj”, njofton zyra...
Lajme

Zhduket adoleshentja nga kryeqyteti, babai i saj kërkon ndihmë

Një minorene tjetër është zhdukur nga banesa e saj në Tiranë. Mësohet se ka qenë G. X. 50 vjeç, banues në Tiranë, ka bërë kallëzim se i është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer vajza e tij e mitur J. X., 17 vjeçe, banuese në Tiranë. Komisariati i Policisë...
Lajme

22-vjeçarja Arbnora Dobra u gjet në Maqedoni, flet vëllai i saj

Arbnora Dobra, 22 vjeçare, nga qyteti i Skenderajt, para disa ditëve u raportua e zhdukur. Por, ajo sot gjendet në Maqedoni. Nëpërmjet një mesazhi, Arbnora i ka thënë familjes se është shëndosh e mirë. Në shtëpinë e saj ende nuk po i dinë motivet e largimit të saj. Arbnora është...
1 2
Page 1 of 2