archiveXherdan Shaqiri

Sporti

Ndryshon vlera e Xherdan Shaqirit, ky është çmimi i ri

Xherdan Shaqiri është duke i befasuar të gjithë me formën e jashtëzakonshme që po kalon te Liverpool. Xherdan Shaqiri u transferua te Liverpooli në verën e kaluar nga Stoke City për 14.5 milionë euro, ndërsa tani po tregon një formë të lartë në këtë sezon. Anësori me prejardhje nga Zhegra...
Sporti

Më në fund ka një përgjigje: Ja pse këmbët e Shaqirit duken ‘jo normale’

Ekzistojnë kaq shumë pyetje pa përgjigje, të cilat vazhdimisht tronditin mendjen, por sot, një nga pyetjet e tilla merr përgjigjen. Pse Xherdan Shaqiri është kaq muskulor dhe pse këmbët e tij duken ashtu? https://twitter.com/ESPNFC/status/1075487813699813376 Në një video që qarkullon në internet, Xherdan Shaqiri shfaqet duke stërvitur intensivisht me bashkëlojtarin e...
Sporti

Shaqiri refuzon dy këngëtaret e njohura nga Kosova

Xherdan Shaqiri vazhdon të jetë futbollisti më popullor shqiptar në botë. Lojtari i Liverpoolit, ka bërë për veti, gjithë shqiptarët pas paraqitjeve fantastike për klubin e madh anglez, shkruan AlbanienShow. Shaqiri, po ashtu po pëlqehet shumë edhe nga fermat shqiptare të cilat jo rallë herë i shkruajnë komente, por dy...
1 4 5 6 7 8 10
Page 6 of 10