archiveXherdan Shaqiri

Sporti

Liverpool me Shaqirin mund ta dërgojë lojën në vazhdime

Shkruar nga gazetari i sportit Albert Canolli për AlbanienShow. Të shumta janë mendimet sa i përket ndeshjes se sotme që zhvillohet në mes të Liverpoolit dhe Barcelonës, se cila skuadër do të vazhdoj me tutje, edhe pse Barcelona ka krijuar një avantazh të madh nga ndeshja e parë, me një...
Sporti

Më në fund vjen lajmi i madh për Xherdan Shaqirin

Dy javë kanë mbetur deri në fund të Premier League dhe asgjë nuk dihet se cila skuadër do të jetë kampion i ri, ani se Manchester City ka një pikë (92) më shumë se Liverpooli. Sonte në orën 20.45 Newcastle e pret Liverpoolin, kurse Manchester City (21.00) të hënën ndeshet...
1 2 3 4 5 6 10
Page 4 of 10