archiveVisar Duriqi

Lajme

Rrahja brutale e gazetarit Visar Duriqi, reagon edhe teologu Mustafë Bajrami

Pas rrahjes brutale të mbrëmshme ndaj gazetarit Visar Duriqi, kanë qenë të shumtë personalitete që kanë dënuar këtë akt ndaj gazetarit Duriqi. Teologu Mustafë Bajrami përmes një postimi në profilin e tij në facebook, ka shkruar se dhuna është e dënueshme te Zoti, qoftë dhunë fizike, psikologjike, morale e të...
Lajme

Çitaku e tronditur me sulmin ndaj gazetarit Visar Duriqi

Ambasadorja në detyrë e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku është shprehur e tronditur pas sulmit fizik ndaj gazetarit hulumtues të Insajderit dhe autorit të emisionit Indoks Visar Duriqi. “E tronditur me sulmin që i ishte organizuar mbrëmë”, ka thënë ajo përmes një shkrimi në Facebook. Ajo ka shkruar se Visar...