archiveValon Syla

Lajme

Valon Syla: Albin Kurti sot e goditi për herë të dytë LDK’në

Analisti politik, Valon Syla, e ka cilësuar takimin e sotëm mes presidentit Hashim Thaçi dhe kryeministrit potencial Albin Kurtit si “të ftohtë”. “Takimi ishte i ftohtë duke pasë parasysh përvojat e mëhershme të takimeve në presidencë dhe atyre të mëhershme për krijimin e koalicioneve qeveritare”. “Ne e kemi parë presidentin...
1 5 6 7
Page 7 of 7