archiveValon Grabovci

Lajme

Grabovci: Bubaveci të vendosur për PDK’në dhe Rimëkëmbjen e Kosovës!

Kandidat i për deputete nga radhët e PDK’së, Valon Grabovci, ka zhvilluar një takim me simpatizantë të partisë në Bubavec, raporton Korrespodenti. “Bubaveci të vendosur për PDK’në dhe Rimëkëmbjen e Kosovës!”, ka shkruar Grabovci në një status në profilin e tij në facebook, ku shihet me disa bashkëpuntor të PDK’së....
Lajme

Nuk njeh dështime në jetë, Valon Grabovci, njëri nga kandidatët më të përgatitur që i duhet kuvendit të Kosovës

Me sukseset e njëpasnjëshme, përvojën dhe njohuritë që ka për fushën e tij, ekonominë, është momenti i duhur, që Valon Grabovci, tani kandidat për deputet nga PDK, të kontribuoje në politikë. Grabovci i cili është me profesion ekonomist, ka vlerësuar se hyrja në politikë është një sferë e re për...
Lajme

Grabovci: Isniqi e rikonfirmon mbështetjen për PDK’në

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Valon Grabovci, sot ka takuar struktura të PDK’së dhe përfaqësues të institucioneve në Isniq, raporton Korrespodenti. Ai përmes një statusi në faqen e tij në facebook, ka thënë se ka treguar se Isniqi, rikonfirmon mbështetjen për PDK-në, Kryeministrin Hoxhaj, kandidatin qe vjen nga...