archiveTiranë

Lajme

Shantazhonte me foto intime, arrestohet 21-vjeçari

Shantazhonte me foto intime, arrestohet 21-vjeçari Njësitet policore kanë arrestuar një 21- vjeçar, i cili e shantazhonte një vajzë të re duke i kërkuar para për të mos i publikuar disa foto intime në rrjetet sociale. Sipas të dhënave zyrtare nga Policia e Tiranës falë një pune të mirë organizuar...
Lajme

Pamje ekskluzive të rrahjes në Tiranë që përfundoi me vrasje

Në momentin e sherrit, lokali ka qenë i populluar edhe nga klientë të tjerë. ABC News ka publikuar pamjet ekskluzive të sherrit të ndodhur pak ditë në një lokal në Tiranë, që dyshohet se janë zanafilla e krimit që ndodhi mbrëmë në ish-Bllok, ku u vra një person dhe u...
1 2 3
Page 3 of 3