archiveTayna

ShowBiz

Tayna pozon e zhveshur bardh e zi

Reperja e njohur nga Prizreni, Tayna, po vazhdon të jetë shumë aktive dhe e komentuar në rrjetet sociale. Ajo mbrëmë publikoi disa imazhe atraktive, në të cilat pozoi bardh e zi e zhveshur duke u inspiruar nga fotografitë e fundit të artistes shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipës. Ndërkaq në...
ShowBiz

Tayna ekspozon të pasmet ‘hot’ nga palestra

Reperja e njohur shqiptare, Tyana, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Teksa po punon rreth projekteve të reja muzikore, ajo anash nuk po e lë as kudjesin ndaj vetes Në disa imazhe të publikuara së fundmi në rrjetet sociale, Tayna shihet teksa ushtron në palestër, e si...
ShowBiz

Tayna vjen me një fotografi provokuese në vaskë

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, po vazhdon të shijojë qëndrimin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo po tregohet mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga momentet e këndshme që po i kalon atje. Së fundmi, bukuroshja publikoi për fansat një fotografi...
ShowBiz

Tayna shfaqet tërheqëse në fotot e fundit

Reperja e njohur, Tayna tash e disa ditë po shijon pushimet e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Artistja vazhdimisht poston fotografi nga pushimet, e cila shihet në bikini, duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve. Së fundmi, Tayna ka publikuar disa imazhe me një mbishkrim interesant. “Këmbët më të gjata...
ShowBiz

A e ‘vodhi’ vërtet Tayna këngën e re nga Drake?

Rreth dy ditë më parë, Tayna ka publikuar këngën e saj të re “ Bass”, e cila duket se është pritur mirë nga fansat, duke qenë se është pranë 2 milionë shikimeve pa bërë ende dy ditë e publikuar. Megjithatë, pjesa e dytë e këngës ka marrë më shumë vëmendje....
ShowBiz

Tayna ndryshon dukjen: Kështu duket tani ajo

Rap-artistja e njohur nga Prizreni, Tayna, vazhdon të jetë personazh shumë i komentuar nga faqet rozë. Ajo shpesh ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme, ndërsa nuk mungojnë as pozat atraktive nga ana e saj. Gjatë ditës së sotme (e enjte), e njëjta ka pozuar me stil të ri...
1 2 3 4
Page 1 of 4