archiveSony

Lajme

Dramë në Londër: Sulm në ndërtesën e “Sony”

Dy persona janë therë sot me thikë në qendër të Londrës, ndërsa policët kanë dalë në vendin e ngjarjes, në përfaqësinë kryesore të degës britanike të korporatës amerikane “Sony Music UK”, në Kesington, ka kumtuar policia londineze. “Ka ardhur deri te therja në ndërtesë. Të gjithë janë kyçur nëpër zyre,...
Lajme

Sony lanson telefonin e ri, Xperia XZ3

Sony ka njoftuar telefonin e tretë të tyre të vitit në IFA 2018, Xperia XZ3. Telefoni pason paraardhësin Xperia XZ2 dhe sjell me vete një dizajn të rifreskuar me një ekran OLED të lakuar, njofton Pocket Lint. Xperia XZ3 ka një ekran 6 inç me rezolucion Quad HD +, duke...