archiveShyhrete Behluli

ShowBiz

Motrat Mustafa lidhen me Shkurtën, pasi u prishën me Shyhreten

Motrat Mustafa vazhdojnë të jenë këngëtare shumë të dashura për publikun. U prishën me Shyhrete Behlulin, tani Motrat Mustafa lidhen me Shkurte Fejzën. Një kohë ishin shumë të bashkuara dhe sot janë bërë pikë e pesë. Është fjala për këngëtaret e muzikës popullore, Shyhrete Behlulin dhe Motrat Mustafa, shkruan Kosovarja....
ShowBiz

Nexhmije Pagarusha i bashkon Shyhreten dhe Shkurten

Mbrëmë është mbajtur koncert për 86-vjetorin e lindjes së Nexhmije Pagarushës. Ikona e muzikës shqiptare Nexhmije Pagarusha dje ka festuar ditëlindjen 86-të. Me rastin e ditëlindjes së saj, artistët nga mbarë trevat shqiptare shprehen urimet për të. Për 86-vjetorin e lindjes së ikonës së muzikës shqiptare, mbrëmë u mbajt një...
ShowBiz

Fotografi e rrallë, Shyhrete Behluli nuse e veshur me dimi

Shyhrete Behluli është në mesin e artisteve që për vite me radhë i ka qëndruar besnike skenës muzikore shqiptare. Shyhrete Behlulin e njohim për elegancën në skenë, por të gjithë janë kureshtarë ta dinë se si dukej ajo vite më parë, gjatë kohës kur ishte bërë nuse, shkruan lajmi.net. Lajmi.net...
ShowBiz

Shyhrete Behluli vjedh idenë e Motrave Mustafa

Motrat Mustafa shumë shpejt do të vinë me projektin e tyre të ri. Këtë e ka konfirmuar ditë në muajin e kaluar vet Sahide Mustafa përmes një postimi në llogarinë e saj në “Facebook”. Ky projekt do të jetë ndryshe dhe më i veçanti për bilbilat e këngës popullore, pasi...
ShowBiz

Sa paguhet Shyhrete Behluli për një mbrëmje muzikore?

Shyhrete Behluli do jetë e ftuara e radhës në emisionin NIN, drejtuar nga Alaudin Hamiti. Këngëtarja do flas për jetën e saj private, si dhe projektet e realizuara deri tani.Por, pyetjet me spec nuk do të mungojnë për të, e këtu futet edhe pagesa për një mbrëmje muzikore. “A din...
1 2 3 4
Page 3 of 4