archiveShyhrete Behluli

ShowBiz

Kur Shyhretja del me vajzat, gjithë sytë nga ato (FOTO)

Shyhrete Behluli vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore. Ajo me zërin e veçantë që ka arrin që çdo herë të krijojë atmosferë të madhe. Kohën e lirë, këngëtarja e kalon me familjarët e saj duke mos munguar edhe me imazhe të shumta. Tashmë e...
ShowBiz

Ribashkohen Mahmut Ferati e Shyhrete Behluli

Vite më parë, Mahmut Ferati e Shyhrete Behluli kanë sjellë krijime muzikore fantastike por që ka kohë që nuk kanë lansuar ndonjë projekt së bashku. Për adhuruesit e muzikës së tyre, ka një lajm të mirë. Në llogarinë në Facebook, këngëtari Mahmut Ferati ka publikuar dy imazhe nga xhirimet e...
ShowBiz

‘Lajmërohet’ Shyhrete Behluli, ndan një lajm me fansat e saj

Në Turqi të dielën është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve nga televizioni Rumeli, “Rumeli Best Of”, kjo ceremoni ka të bëjë me artistët të cilët veprojnë dhe jetojnë në Turqi, por kanë prejardhje nga Ballkani. Nga Kosova në këtë ceremoni morën pjesë, Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engji....
ShowBiz

Sa bukur vallëzon Shyhretja me rejën e saj

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta kanë raport superior mes veti, duke e konsideruar njëra tjetrën si nënë e bijë. Ato me imazhet e shumta që publikojnë për ndjekësit në rrjetet e tyre sociale, nuk mungojnë edhe nëpër titujt e portaleve të shumta shqiptare si dhe në mediet e...
ShowBiz

59-vjeçare, por edhe Shyhrete Behluli bëhet me “TikTok”

Shyhrete Behluli ka vite që është pjesë e estradës shqiptare. Këngëtarja e cila numëron një karrierë të gjatë muzikore, përveç platformës Instagram, së fundmi ka hapur edhe një profil të ri, shkruan Gazeta Online Reporteri.net. Tani, 59-vjeçarja ka hapur llogarinë e saj në platformën më përdorur të momentit “TikTok”. Madje,...
ShowBiz

“Bilbilat” bëhen bashkë, mungon Shyhrete Behluli

Këngëtarët e muzikës popullore janë më aktiv festave të fundvitit. “Bilbilat” e kësaj rryme janë bërë bashkë në një foto festive. Shkurte Fejza, Remzie Osmani, Gili dhe Edona Llalloshi kanë ndarë këtë fotografi në përgatitje të programit festiv të Vitit të Ri. Si zakonisht, “bilbilat” e përçarë ndjenjë një mungesë,...
ShowBiz

Shyhrete Behluli me veshje 1755 euro

Këngëtarja e njohur, Shyhrete Behluli është shumë aktive në muzikë. Edhe pse ende jemi në kohë pandemie, Shyhretja nuk është ndalur asnjë moment, duke sjell për fansat këngë të ndryshme. Pa koncerte e pa dasma, por për këngëtaren kjo nuk u bë problem, pasi gjithmonë pozon me rrobat më firmato,...
1 2 3
Page 1 of 3