archiveShyhrete Behluli

ShowBiz

59-vjeçare, por edhe Shyhrete Behluli bëhet me “TikTok”

Shyhrete Behluli ka vite që është pjesë e estradës shqiptare. Këngëtarja e cila numëron një karrierë të gjatë muzikore, përveç platformës Instagram, së fundmi ka hapur edhe një profil të ri, shkruan Gazeta Online Reporteri.net. Tani, 59-vjeçarja ka hapur llogarinë e saj në platformën më përdorur të momentit “TikTok”. Madje,...
ShowBiz

“Bilbilat” bëhen bashkë, mungon Shyhrete Behluli

Këngëtarët e muzikës popullore janë më aktiv festave të fundvitit. “Bilbilat” e kësaj rryme janë bërë bashkë në një foto festive. Shkurte Fejza, Remzie Osmani, Gili dhe Edona Llalloshi kanë ndarë këtë fotografi në përgatitje të programit festiv të Vitit të Ri. Si zakonisht, “bilbilat” e përçarë ndjenjë një mungesë,...
ShowBiz

Shyhrete Behluli me veshje 1755 euro

Këngëtarja e njohur, Shyhrete Behluli është shumë aktive në muzikë. Edhe pse ende jemi në kohë pandemie, Shyhretja nuk është ndalur asnjë moment, duke sjell për fansat këngë të ndryshme. Pa koncerte e pa dasma, por për këngëtaren kjo nuk u bë problem, pasi gjithmonë pozon me rrobat më firmato,...
ShowBiz

Shyhretja e Engjëllusha i këndojnë ‘nuses së vëllaut’

Nënë e bijë kanë publikuar këngën më të re. Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli së bashku me vajzën e saj Engjëllushën kanë publikuar një këngë tejet domethënëse, duke ia kushtuar kunatave, përndryshe nuses së vëllaut, shkruan “Kosovarja”. Kënga me titull “Princesha e vëllaut tonë” erdhi në kuadër të projekteve që...
ShowBiz

Shyhretes ia kërkojnë dorën e vajzës në Instagram

Shyrehte Behluli ka vazhduar që të jetë në qendër të vëmendjes pas një shëtitje që bëri në Shkup këtë javë. Këngëtarja e muzikës popullare është parë e shoqëruar me burrin e saj, Lulin, një foto që ajo e kishte postuar në rrjetin social. Derisa kishte komente të ndryshme në këtë...
ShowBiz

Shyhrete Behluli udhëton për pushime në Turqi

Shyhrete Behluli ka udhëtuar sërish për pushime në Turqi. Shyhrete Behluli përmes një postimi në rrjete sociale, ka bërë të ditur se po pushon në Turqi, shkruan lajmi.net. Bashkë me të janë dy vajzat e saj, Engjëllusha dhe Gresa, si dhe djali, Lumi; ku bashkë publikuan një foto në Instagram....
1 2 3
Page 1 of 3