archiveShefqet Krasniqi

Lajme

Mulla Osmani e komenton mbjelljen e flokëve të Shefqet Krasniqit

Shumë personazhe të njohur publik i kanë mbjellë flokët. Këtij trendi nuk ka mundur t’i rezistojë as hoxhë Shefqet Krasniqi. E kjo është komentuar shumë në rrjete sociale, nëse është haram apo hallall. Për mbjelljen e flokëve të Shefqet Krasniqit është pyetur në Frontal në T7, hoxhë Osman Musliu, i...
Lajme

Shefqet Krasniqi infektohet me COVID-19

Imami i njohur Shefqet Krasniqi, është infektuar me COVID-19, shkruan Gazeta Metro. Krasniqi është në gjendje të mirë shëndetësor, ndërsa në rrjetet sociale është njoftuar se sot gjatë ditës ka rezultuar pozitiv me kornavirus. Kujtojmë, që sot u shënuan 15 raste të reja me koronavirus.Gjatë 24 orëve të fundit, nuk...
Lajme

Hoxhë Shefqet Krasniqi tregon se a janë Haram operacionet plastike!

Hoxhë Shefqet Krasniqi ishte mysafir këtë javë në emisionin Kojshia Show që shfaqet çdo të diel në RTK, përcjell Korrespodenti. Ai në emisionin Kojshia Show u ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve të bëra nga moderatori Sadri Imeri. Hoxha ka treguar se a janë haram Operacionet plastike! Ndiqeni minutën e 7:20...
Lajme

Hoxhë Shefqet Krasniqi: Vetëm ky politikan është në rrugë të Zotit!

Hoxhë Shefqet Krasniqi ishte mysafir këtë javë në emisionin Kojshia Show që shfaqet çdo të diel në RTK, përcjell Korrespodenti. Dr.Shefqet Krasniqi, imami i njohur i cili njëherit edhe ka doktoruar në Shkencat Islame, ka treguar se cili politikan është në rrugën e Zotit, e në udhë të drejtë! Ndiqeni...
ShowBiz

Adem Ramadani me ilahi e emocionon Hoxhë Shefqet Krasniqin

Sot në emisionin ‘Libero’ me Resul Sinanin në ATV, ka qenë i ftuar doktor Shefqet Krasniqi. Përveç tij autori i emisionit Resul Sinani, në këtë emision kishte ftuar edhe Adem Ramadanin dhe Arian Agushin të njohur si ‘Gold Ag’, shkruan Albanian News Kur jemi te Ramadani, ai me ilahin ‘Mirë...
1 2 3 5
Page 1 of 5