archiverrahje

Lajme

Gruaja rrah burrin në Fushë-Kosovë, arrestohet e dyshuara

Një grua në Fushë-Kosovë është arrestuar të enjten nën dyshimin se kishte ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortit të saj. Sipas njoftimit nga policia, në raportin 24-orësh, ajo dyshohet se veprën e kreu nën ndikimin e alkoolit. Me vendim të prokurorit, e dyshuara është liruar me procedurë të rregullt....
FunLajme

Rrahje masive në aeroplan, do habiteni me shkakun e rrahjes

Një sherr i madh mes pasagjerësh ka ndodhur në një aeroplan që udhëtonte nga Amsterdami në Ibiza të Spanjës. Dy pasagjerë nuk kanë pranuar të vendosnin maske në fytyrë dhe kjo ka revoltuar edhe pasagjerët e tjerë. Nga pamjet e publikuara shihen dy pasagjerë duke u përleshur. Një burrë i...
Lajme

Kosovarë e maroken rrihen me njëri-tjetrin në Prishtinë

Janë arrestuar tre meshkuj në Prishtinë, dy prej tyre shtetas maroken dhe një kosovar. Të njëjtit ishin rrahur mes vete dhe ne stacionin policor janë shoqëruar edhe tre meshkuj kosovar, dy kishin pësuar lëndime trupore kurse njeriut iu ka dëmtuar automjeti. Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje....
Lajme

Rrahje e rëndë mes 4 personave, njëri shtie me pushk gjuetie

Janë arrestur katër persona në fshatin Bujan të Komunës së Lipjanit, të cilët pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete, ndërsa njëri ka shtënë edhe me pushkë gjuetie, shkruan Gazeta Metro. Njëri nga të dyshuarit ka pranuar tretman mjekësor. “Janë arrestuar katër (4) të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që ishin...
Lajme

Përleshje fizike në Podujevë, të përfshira edhe femra

Një përleshje fizike ka ndodhur dje në Podujevë, ku janë përfshirë disa persona. Policia e Kosovës ka arrestuar katër persona të dyshuar, pasi të njëjtit dyshohet se morën pjesë në këtë rrahje e cila lidhej me një kontest pronësor, e ku u përfshi edhe viktima femër. Të gjithë të dyshuarit...
Lajme

Gra e burra rrihen në Prizren, përfshihen dy familje

Dy familje në Prizren janë rrahur gjatë ditës së djeshme. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se deri tek konflikti ka ardhur pas një mosmarrëveshje. Në rrahje janë përfshirë edhe dy femra, përveç pesë meshkujve. Raportohet se një femër dhe të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar...
1 2
Page 1 of 2